Acı kaybımız Doğan DERVİŞOĞLU ve internet fenomenleri dünkü bebelerin yorumlarına cevap.

By  |  0 Comments


14/06/2017 saat 10:20 de bakırköy incirli rampasında Doğan Dervişoğluna makas atarken çapıp kaçan beyaz fluance halen kayıp.

19225187_1570946439596602_370070419376864040_n
-Motosiklet hızlıydı evet hızlıydı 110 120 km hız mevcut doğrudur. Hanginiz yapmıyorsunuz o hızları ? 150 cc CBF bile çıkabiliyor o hızlara.

-Ama o kadar hızlı olursa olacağı bu 120 mt ileri gitmiş motor. Motosiklette slider vardı nedir bilirmisin bayım? Ne işe yarar Türkçe’de kaydırma takozu denir ona normallerinden daha büyük almıştık ham maddesi KESTAMİT tir. 15 Cm lik takozun dibine kadar eridiğini yani görevini yerine getirdiğini düşündünüz mü hiç ? Bu nedenle o kadar uzak mesafeye sürüklenmiş olabiliceğini?

-Kasıkınızı takmazsanız koruyucu ekipmanınız olmaz sa böyle olursunuz!. Vay vay çok bilmiş kişi kendi gözünle cinayet mahallindesin bide kalkmış ahkam kesiyorsun mevla göz vermiş ama görme yeteneğin yok sanırım Doğanın kazadan sonra ki kıyafetlerini göstereyim gel sana istesen bakabilicekmisin acaba ? senin şuraya gidiyorum ya dediğin kaskını koluna takıp manitacılık yaptıgın (şekilsin ya) yerlerde Doğan abi 100 mt lik mesafeye bile dizlik, kask, eldiven, bellik, mont ve yetmiyormuş gibi bide deri yeleğimizi takardı.
Şimdi o kanalına gir o videoları fotoları kaldır ki bizlerde sana adli işlem başlatmayalım. Herşeyden öte Doğan dediğimiz adam senin için bile çaba gösterdi. -Çarpıp kaçmak cinayettir dedi Doğan İnalın Yanında hiç tanımadığı halde durdu. -Katil bariyerler kaldırılsın diye ulaştırma bakanlığı ile klübümüzün iş birliği ile şuan belkide senin o kıçını kurtaracak pilot bölgelerin tesbitini yaptı. Hadi bunlar önemli değil desen bile en azından insanlık vazifeni yap bizim kardeşimiz abimiz. tıpkı her motosiklet kullanıcısı gibi önce sen ve senin gibi tipler bi şunu idrak edin motosiklet kültürü nedir. kimler motsikletçidir. kelime tanımı ile zihninizde bi algılayıp ona göre o iki tekere binin.

Ve son olarak aracın yani bize göre katil olan şahsa halen ulaşamadık. Ama grubumuz olarak şunu diyebilirim ki o kişi bulunacak ve adalete teslim edilecek emniyet güçleri ellerinden geleni yapıyor kimse polis bişey yapmıyor diyemez o kadar imkansızlıklar la uğraşıp çabalıyolar ki yakınen takip ediyor bilgi alıyoruz allah onlardan da razı olsun. Failin bulunacağına dair inancımız yüksek.  Bu olay örnek olur ve umarım Doğan abimiz ölümünden sonra bile atıp tutan ahmaklardan daha etkili olup yine camia adına bir faydası olmuş olucağıdır. ki öylede olacaktır. Yani arkasından atıp tuttuğunuz adam emin olun ki ölüsü bile sizden faydalı olacak….

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve tekrar tekrar düşünün. Ne yapabiliriz diye…
Ve son olarak değil dostlarımızın başına allah düşmanlarımızın başına bile böyle dert vermesin…
Saygılarımla

MOTTOMAN MOTO GRUP
BAŞKANI

Ender YILDIZ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir